🚚 Free delivery in France from €49.00 of purchase 🌍 Shipping across the European Union

BIOTHERM

  1. Biotherm Eau Vitaminée Berry-scented vitamin-enriched body mist 100 ml
    Biotherm

    Biotherm Eau Vitaminée Berry-scented vitamin-enriched body mist 100 ml

    A refreshing body mist with zesty bergamot and juicy raspberry for a light, uplifting fragrance.

    (49)
    €23.04
    €230.40/l
    Out of stock
  2. Biotherm Eau Vitaminée Refreshing vitamin-enriched body mist with lemon 100 ml
    Biotherm

    Biotherm Eau Vitaminée Refreshing vitamin-enriched body mist with lemon 100 ml

    A refreshing vitamin-enriched body mist with zesty lemon and balanced floral notes for an instant burst of radiance.

    (49)
    €23.04
    €230.40/l
    Out of stock
  3. Biotherm Eau Vitaminée Refreshing body water Pulsation Berry 10 ml
    Biotherm

    Biotherm Eau Vitaminée Refreshing body water Pulsation Berry 10 ml

    Awaken your senses with a fruity scented mist blending bergamot, raspberry and cedarwood for a fresh, uplifting fragrance.

    (0)
    €9.89
    €989.00/l
    Out of stock
  4. Biotherm Eau Vitaminée Refreshing citrus tonic body water 10 ml
    Biotherm

    Biotherm Eau Vitaminée Refreshing citrus tonic body water 10 ml

    Awaken your senses with a zesty citrus fragrance blending lemon, rhubarb and kiwi for vibrant energy all day long.

    (0)
    €9.54
    €954.00/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara