Products Hand care Uriage
-
UriageUriage Bariéderm-Cica Bariederm Insulating Repairing Hand Cream 50ml
Bariéderm
insulating and repairing hand cream
To repair, protect, nourish damaged and extremely dry hands.€7.99€79.90/l -
UriageUriage Bariéderm-Cica Ointment Stick for Fissures & Cracks Peaux Fragilisees Et Irritees 22g
Uriage Bariéderm Ointment is efficient against old or recent cracks on your hands and feet.
€10.00€454.55/kg -
UriageUriage Thermal Water Uriage Creme D'eau Dry Hand Cream X 2 2x50ml
Uriage Water Hand Cream is an ultra-emollient care ideal to moisturise, protect and soften dry hands.
€6.26€62.60/l -
UriageUriage Bariéderm-Cica Repairing Insulating Hand Cream 50 ml
This soothing hand cream comforts, softens and nourishes dry hands.
€5.00€100.00/l