Leave-In
-
Organic Vegan
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-in Kurl Potion Superfood Milk 250ml
Powerful Revitalizing and Ultra-Hydrating Complex to define and structure textured hair. It's areal revelation for natural Curls, adding volume, lightness and shine.
€17.89€71.56/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Care and Strengthen Kurl Hero anti-hair loss serum 50 ml
Helps reduce hair loss while stimulating growth and strengthening hair fibres with a targeted active complex.
€29.99€599.80/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml
Pineapple Capillary Milk for curly and frizzy hair.
€17.88€71.52/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Vanilla Ylang-Ylang Smoothie 250 ml
A nourishing hair milk to hydrate and soften textured hair.
€17.88€71.52/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Licthi-Mure Smoothie 250ml
Capillary milk to nourish and hydrate textured hair.
€17.88€71.52/lOut of stock -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml
Leave-in conditioner to deeply hydrate and define curls without rinsing.
€15.89€63.56/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Kurl Fusion Multi-texture Gel-Cream 250ml
Formulated with 98.2% natural ingredients, this multi-texture gel cream combines the nutrition of a milk, the hydration of a gel and the styling of a gel.
€16.88€67.52/lOut of stock