🚚 Free delivery in France from €49.00 of purchase 🌍 Shipping across the European Union

Curly hair routine

  1. Les Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml

    Lightweight hair jelly to define and enhance curly, wavy and coily hair.

    (1467)
    €13.90
    €55.60/l
  2. Les Secrets de Loly Detangle Bubble Smooth Conditioner for children 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Detangle Bubble Smooth Conditioner for children 250 ml

    A gentle children’s conditioner for soft, tangle-free hair.

    (14)
    €12.30
    €49.20/l
  3. Les Secrets de Loly Care and Strengthen Hyalu Fusion Mask Curls Activator 300ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Care and Strengthen Hyalu Fusion Mask Curls Activator 300ml

    A gel-mask with a slippery, melting texture to activate your Curls and provide all the Hydration you need.

    (99)
    €20.89
    €69.63/l
  4. Les Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml

    A 250ml anti-dandruff conditioner to leave hair refreshed and flake-free.

    (699)
    €12.98
    €51.92/l
    Out of stock
  5. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml

    Leave-in conditioner to deeply hydrate and define curls without rinsing.

    (542)
    €15.89
    €63.56/l
  6. Organic Vegan
    Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Match Shampoo 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Match Shampoo 250ml

    Cleanses hair thoroughly and is suitable for all types of Curls. Curls regain their lightness, shine and softness without being stripped of their natural sebum or even weighed down.

    (388)
    €10.90
    €43.60/l
    Out of stock
  7. Les Secrets de Loly Travel set for curly hair
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Travel set for curly hair

    Curly hair travel Kits

    (273)
    €28.98
    €72.45/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara