Kinky hair routine
-
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Nettoyer Perfect Clean Shampoo 250 ml
Gentle Perfect Clean shampoo for soft, thorough cleansing.
€11.98€47.92/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml
Pineapple Capillary Milk for curly and frizzy hair.
€17.88€71.52/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml
Styling cream for textured hair, adding definition and hold with a natural finish.
€14.89€59.56/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml
A 250ml anti-dandruff conditioner to leave hair refreshed and flake-free.
€12.98€51.92/lOut of stock -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Travel set Frizzy hair
Travel Kits for frizzy hair
€28.98€72.45/lOut of stock