🚚 Free delivery in France from €49.00 of purchase 🌍 Shipping across the European Union

Hair care

  1. Les Secrets de Loly Detangle Bubble Smooth Conditioner for children 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Detangle Bubble Smooth Conditioner for children 250 ml

    A gentle children’s conditioner for soft, tangle-free hair.

    (14)
    €12.30
    €49.20/l
  2. Les Secrets de Loly Clean Bubble Dream shampoo for kids 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Clean Bubble Dream shampoo for kids 250 ml

    A gentle Bubble Dream shampoo specially made for children.

    (235)
    €12.50
    €50.00/l
  3. Les Secrets de Loly Care and Strengthen Kurl Hero anti-hair loss serum 50 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Care and Strengthen Kurl Hero anti-hair loss serum 50 ml

    Helps reduce hair loss while stimulating growth and strengthening hair fibres with a targeted active complex.

    (12)
    €29.99
    €599.80/l
  4. Les Secrets de Loly Clean Sunshine Clean shampoo 200 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Clean Sunshine Clean shampoo 200 ml

    A gentle Sunshine Clean shampoo suitable for all hair types.

    (264)
    €12.88
    €64.40/l
  5. Les Secrets de Loly Care and Strengthen Hyalu Fusion Mask Curls Activator 300ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Care and Strengthen Hyalu Fusion Mask Curls Activator 300ml

    A gel-mask with a slippery, melting texture to activate your Curls and provide all the Hydration you need.

    (99)
    €20.89
    €69.63/l
  6. Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Pink Power Restructuring Mask 300ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Pink Power Restructuring Mask 300ml

    The Pink Power Mask is an instant restructuring Capillary care product and a real shock treatment for dry, damaged hair.

    (186)
    €20.26
    €67.53/l
  7. Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Curl remedy cocktail spray 325 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Curl remedy cocktail spray 325 ml

    Nourishing anti-split end spray for curly hair to restore bounce and hydration.

    (240)
    €26.98
    €83.02/l
  8. Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Pink Power Bond Repair No-Rinse Spray 200 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Pink Power Bond Repair No-Rinse Spray 200 ml

    Repairs hair bonds for textured, healthy-looking hair.

    (33)
    €25.90
    €129.50/l
  9. Les Secrets de Loly Clean Bubble Kiss gentle cleansing wash babies and children 400 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Clean Bubble Kiss gentle cleansing wash babies and children 400 ml

    A gentle cleansing wash for babies and children’s delicate skin.

    (8)
    €15.47
    €38.68/l
  10. Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Kurl Nutrition Growth Serum 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Kurl Nutrition Growth Serum 250ml

    Formulated to combat breakage and strengthen your hair, LES SECRETS DE LOLY serum nourishes from roots to ends. 

    (213)
    €20.98
    €83.92/l
  11. Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Repair Time mask 230 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Repair Time mask 230 ml

    Revive damaged hair with Les Secrets de Loly’s Repair Time mask in a generous 230ml pot.

    (428)
    €15.48
    €67.30/l
    Out of stock
  12. Les Secrets de Loly 4C Hair Complex 60 capsules
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly 4C Hair Complex 60 capsules

    Food Supplements for curly hair.

    (30)
    €15.99
    €301.70/kg
    Out of stock
  13. Les Secrets de Loly Care and Strengthen Tropical Detox Hair Mask 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Care and Strengthen Tropical Detox Hair Mask 250 ml

    A clarifying hair treatment to deeply cleanse and revitalise your locks

    (379)
    €19.88
    €79.52/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara