Styling
-
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml
Lightweight hair jelly to define and enhance curly, wavy and coily hair.
€13.90€55.60/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Soigner et renforcer Curl glow finishing multi-protection serum 100 ml
A multi-protective finishing serum for defined, glowing curls.
€18.98€189.80/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Define Bubble Kurl detangling spray for children 250 ml
Gentle detangling spray for kids’ hair, making knots a breeze to smooth out.
€13.90€55.60/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Définir Cloud Fusion Capillary Mousse 200ml
This airy hair mousse adds volume and hold to the Curls, while protecting your hair from heat damage.
€15.89€79.45/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Définir Sleek & Slay 2-in-1 styling and fixing balm 200 ml
This 2-in-1 styling balm delivers long-lasting hold, protects against breakage and nourishes hair with moringa, chia and sacha inchi oils.
€15.98€79.90/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml
Styling cream for textured hair, adding definition and hold with a natural finish.
€14.89€59.56/l -
Les Secrets de LolyLes Secrets de Loly Hair brush
Leave-in conditioner to hydrate and sculpt.
€18.14Out of stock