VICHY
-
Made in France
VichyVichy Capital Soleil Invisible Hydrating Mist Spf50 200ml
Ideal sun
Invisible moisturizing mist
High protection SPF 50Dry touch
sensitive skin
€16.96€84.80/l -
Made in France
VichyVichy Normaderm Phytosolution double correction hydrating fluid 50 ml
Visibly reduces imperfections and refines pores while providing 24-hour hydration for soft, healthy-looking skin.
€16.99€339.80/l -
-14%
VichyVichy Dercos Collagen Filler 17 Intense repairing strengthening shampoo 200ml
Fortifying Repair Shampoo Intensive Anti-Breakage
€11.89 €13.90€59.45/l -
Made in France
VichyVichy Ideal Soleil Spf50+ Velvety Cream 50ml
Velvety cream, Complexion refining action.€10.79€215.80/l -
Made in France
VichyVichy Neovadiol Day cream for menopause mature skin Rose Rose Dull & Mature Skin 50 ml
Vichy Neovalidol fortifying and revitalizing cream is designed for dull and mature skin.
€29.99€599.80/l -
Made in France
VichyVichy Ideal Soleil Hydrating self-tanning milk 100 ml
Gives skin a natural golden tan while delivering 8-hour deep hydration, ideal for sensitive skin.
€12.70€127.00/l -
Made in France
VichyVichy Capital Soleil Invisible Protective Milk SPF30 face and body 300 ml
This SPF30 sunscreen, enriched with hyaluronic acid, hydrates with a lightweight milk texture for a fresh, invisible finish with no greasy residue or white marks.
€17.50€58.33/l -
VichyVichy Capital Soleil UV Aqua Invisible SPF50+ sun stick face 9 g
An invisible SPF50+ facial sun stick for high, lightweight protection on the go.
€12.89€1,432.22/kg -
Made in France
VichyVichy Capital Soleil Face mattifying sunscreen 3-in-1 with green clay SPF50+ 50 ml
3-in-1 SPF50+ sunsreen protects against sun rays & controls sebum.
€12.49€249.80/l -
VichyVichy Dercos Aminexil Clinical 5 Men 21x6ml
VICHY Dercos Aminexil is a multi target anti hair loss treatment
€47.89€380.08/l -
-12%
VichyVichy Dercos Collagen Filler 17 Intensive Repairing Fortifying Conditioner 200ml
Fortifying Repairing Intensive Anti-Breakage Conditioner
€14.89 €16.90€74.45/l -
Made in France
VichyVichy Liftactiv B3 anti-wrinkle dark spot corrector serum 30 ml
Reduces wrinkles and dark spots with niacinamide, vitamin Cg and Collagen Specialist peptide – suitable for all skin tones.
€33.25€1,108.33/l -
Made in France
VichyVichy Liftactiv Specialist Derme Source Night 50ml
Anti-wrinkle night treatment and firmness for a lasting lifting effect.
Proven effectiveness on all wrinkles, forehead, crow's feet and neck.€28.90€578.00/l -
VichyVichy Normaderm Targeted Anti-imperfections Sulfur Treatment Oily Skin 20ml
Targeted sulfur, niacinamide & glycolic acid anti-imperfections treatment.
€11.42€571.00/l -
-20%
VichyVichy Dercos Anti-dandruff treating shampoo for flakes and itching dry hair 200 ml
Proven high efficacy, even on overstressed scalps.
€7.88 €9.89€39.40/l -
Made in France
VichyVichy Deodorants Deodorant 24 Hr Aluminium Salt Free Roll-on 2x50ml
VICHY
For women looking for deodorant efficacy free from aluminium salts. Vichy Deodorant 24 Hour Aluminium Salt-Free Deodorant Roll On is suitable for all skin types, including sensitive skin.
2x40ml€13.67€136.70/l