hot picks
-
Organic Made in France
Flora NaturaFlora Natura California Poppy Organic 45 capsules
California poppy helps promote deep relaxation and supports natural, restful sleep.
€6.50€120.37/kg -
Organic Made in France
Flora NaturaFlora Natura Ashwagandha Bioes 60 capsules
Ashwagandha helps maintain energy levels, optimal Resistence, and feelings of energy and vitality.
€13.99€194.31/kg -
SuavinexSuavinex Couleur Essence SXPro anatomical silicone dummy 6-18 months 1 x unit
Designed to support your baby’s oral and dental development with a reversible symmetrical teat that gives the tongue more room.
€10.57€12.68/u -
-11% Made in France
DexerylDexeryl Dexeclear Anti-Imperfection Foaming Gel 400ml
Anti-imperfection foaming Gel for oily, acne-prone skin.
€7.99 €8.99€19.98/l -
Made in France
DexerylDexeryl Soothing shower oil 1 l
Gently cleanses and replenishes very dry or eczema-prone skin, soothing itchiness and protecting the skin barrier from the first use.
€11.29€11.29/l -
Made in France
Kotor PharmaKotor Pharma Collagen Joints & Skin 60 capsules
Kotor Collagen supports skin beauty and joint comfort in one simple formula.
€23.59€1,282.07/kg -
New Made in France
GaranciaGarancia Christmas gift set Body Hydration & Hands Ritual
The essential Body Ritual for nourished, hydrated skin!
€13.21€66.05/lOut of stock -
SuavinexSuavinex Couleur Essence Reversible SXPro Butterfly soother suitable from 6 months
The SX Pro 6–18 month soother supports baby’s oral and dental development with its reversible, symmetrical teat for extra tongue space.
€4.28€5.14/u -
SuavinexSuavinex Couleur Essence Reversible SXPro Butterfly dummy 0-6 months
The SX Pro 0–6 months dummy supports baby’s oral and dental development with its reversible, symmetrical teat designed to give the tongue more room.
€4.28€5.14/u -
-20%
L'Oréal ProfessionnelL'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Repair Shampoo Rinse-Off Serum and Masks Kit Damaged Hair
Give your hair a deep repairing treatment for very damaged hair with the Trio Absolut Repair Molecular discovery kit from L'Oréal Professionnel.
€24.00 €30.00€106.67/l -
TenaTena Men Washable bladder weakness protection boxer shorts Black x1
TENA Men Washable Absorbent Boxer for light incontinence
€28.75€34.50/u -
TenaTena Men Active Fit Underwear Absorbent Bladder Control Textiles
Men's absorbent underwear for heavy bladder weakness
€13.50 -
TenaTena Men Active Fit Absorbent Protection
Light bladder weakness protection for men L'Homme
€8.71 -
-
Organic
Parakeya par EasyparaParakeya par Easypara Energy & Vitality Organic Guarana
Dietary supplement in capsule form made from organic guarana seed powder.€4.99 -
Organic
Parakeya par EasyparaParakeya par Easypara Energy & Vitality Ginseng Bio
Complément alimentaire en gélule à base de poudre de racine de ginseng bio.€12.90 -
Parakeya par EasyparaParakeya par Easypara Gelée Royale
Complément alimentaire à base de poudre de gelée royale lyophilisée.€6.99 -
-
-
Promo
MartidermMartiderm Flash body glow body cream 100 ml
Body cream with a radiant glow effect for brighter, firmer and deeply hydrated skin.
€28.00€280.00/l -
-20% Made in France
LieracLierac Protocole Radiance Gift set The Concentrated Serum
Celebrate the season with Lierac’s exclusive botanical gift sets, crafted for festive indulgence.
€31.25 €39.06€694.44/l -
Promo
SargenorSargenor Arginine and vitamin B12 20 Ampulas
ARGININE AND VITAMIN B12 FOOD SUPPLEMENTS
€12.99€129.90/l -
Promo
SargenorSargenor Plus Argenine Magnesium Vitamin C 14 Effervescent tablets
Sargenor Plus Effervescent offers an adapted dose of Arginine, an amino acid naturally present in the Body, combined with Magnesium, which helps to reduce fatigue
€11.19€177.62/kg -
Promo
SaugellaSaugella Triple Effect Vaginal Ovules Bacterial Vaginosis Treatment x7
Saugella Vaginal Ovules treat bacterial vaginosis.
€9.98€1.43/u -
Promo
SaugellaSaugella Triple Effect Gel Bacterial Vaginosis Treatment 7 applicator tubes
Saugella vaginal gel treats bacterial vaginosis.
€10.00€1.43/u -
-14%
René FurtererRené Furterer Triphasic Active Grow Hair Growth Accelerator Serum 100 ml
This hair growth accelerator serum naturally stimulates growth for longer, stronger hair.
€31.88 €36.89€318.80/l -
NutergiaNutergia Deep sleep 60 capsules
ERGYNUIT® Deep Sleep is an innovative solution to help manage sleep issues.
€10.50€350.00/kg -
NutergiaNutergia Strong Sleep - Melatonin & Plant Extracts 60 capsules
ERGYNUIT® Sleep Fort contains plants, melatonin at an enhanced dosage, vitamins and magnesium.
€10.98€366.00/kg -
25% from 2
OemineOemine Desmodium 180 capsules
Desmodium titrated in vitexin for liver comfort.
€31.99€319.90/kg -
Made in France Promo
-
Made in France A gift for you
AvèneAvène Hydrance Moisturising cream SPF30 48-hour hydration 40 ml
Need smart hydration that adapts to your skin’s needs—whatever your skin type, whatever the season? HYDRANCE delivers just that.
€17.99€449.75/l -
A gift for you
Forte PharmaForté Pharma Hydra Forté Sport Intense Caféine BCAA 24 effervescent tablets
Hydra Forté natural cherry flavour boosts your Hydration!
€8.99€98.79/kg -
A gift for you
Forte PharmaForté Pharma Hydra Forté Jambes Légères Cassis Vigne Rouge 24 effervescent tablets
Hydra Forté natural cherry flavour boosts your Hydration!
€8.99€98.79/kg -
A gift for you
Forte PharmaForté Pharma Hydra Forté Energy vitamin c and taurine 24 effervescent tablets
Hydra Forté natural cherry flavour boosts your Hydration!
€8.89€97.69/kg