hot picks
-
A gift for you
LaboPhytoLaboPhyto Fertitop Men 60 capsules
Supports male fertility by improving sperm quality and quantity, with maca and essential vitamins.
€14.99€465.53/kg -
A gift for you
LaboPhytoLaboPhyto Men Booster 60 capsules
Supports male vitality and erectile function with arginine and plant extracts for optimal physical well-being.
€14.79€422.57/kg -
A gift for you
LaboPhytoLaboPhyto TestoMan 60 capsules
Supports male hormonal balance and sexual vitality with natural actives including Gugul and Melissa.
€12.99€371.14/kg -
A gift for you
LaboPhytoLaboPhyto Top Desire gel 60 ml
Boosts desire and heightens intimate sensations with its natural menthol-enriched formula for tingling excitement.
€13.99€233.17/l -
A gift for you
LaboPhytoLaboPhyto Titan XXL 4 tablets
Supports male sexual vitality and promotes optimal erectile function with its slow-release formula.
€15.90€3,533.33/kg -
A gift for you
LaboPhytoLaboPhyto Bust gel 60 ml
Helps firm and enhance the neck and chest with nourishing, hydrating castor oil for a smoother, more balanced contour.
€14.99€249.83/l -
KorresKorres Eau de Parfum Aegean Bronze 10 ml
A sunny, ambery scent of bergamot, frangipani and vanilla, presented in a convenient roll-on for effortless, on-the-go application.
€9.90€990.00/l -
Vegan
LazartigueLazartigue Sunlight Lightening spray 150 ml
Gradually lightens hair while hydrating with chamomile and hyaluronic acid for shiny, silky highlights.
€19.90€132.67/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit 24h Care Monoi Scent Deodorant suitable for all skin types 50 ml
Gently refreshes and comforts sensitive skin while controlling odour for 24 hours, thanks to zinc and diatomaceous powder.
€7.30€146.00/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit 24h White Flowers deodorant care sensitive skin 50 ml
Stay fresh and odour-free for up to 24 hours with this gentle deodorant, enriched with zinc and diatomaceous powder – perfect for sensitive skin.
€7.30€146.00/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit Intense 1-second bronzing mousse 100 ml
Achieve a natural, streak-free tan in seconds with this sun-free bronzing mousse, enriched with aloe vera and natural-origin pigments.
€12.59€125.90/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit Coco Curl light hydrating cream curly hair 200 ml
Lightweight hydrating cream that nourishes and defines fine to curly hair without greasiness, thanks to coconut oil and plant-based gums.
€7.60€38.00/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit SOS Curl Gloss hair serum curly hair 75ml
Nourishes and defines curls by locking in moisture, smoothing frizz and enhancing natural shine with castor oil and plant-based glycerin.
€12.40€165.33/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit Airlift Boost volume and density spray serum fine and fragile hair 100 ml
Instantly boosts volume and strengthens hair fibres with a lightweight keratin-protein and peptide formula.
€11.59€115.90/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit Peptide detangling treatment for strength and volume fine, fragile hair 200 ml
Gently detangles, smooths and hydrates fine, fragile hair with amaranth peptides for lightweight volume and breakage-free lengths.
€7.34€36.70/l -
Vegan
Energie FruitEnergie Fruit Protein shampoo for strength and volume fine and fragile hair 250 ml
Gives fine, fragile hair lasting volume and strength with plant-based keratoprotein, reinforcing each strand.
€7.19€28.76/l -
Vegan Promo
TePeTePe Interdental brushes 6 x units
Gently cleans between teeth to remove plaque and maintain optimal oral hygiene.
€4.86€0.97/u -
Flora NaturaFlora Natura Minevita® Iron 14 mg bisglycinate 60 capsules
Helps reduce fatigue and supports energy metabolism with highly bioavailable bisglycinate iron.
€12.55€12,550.00/kg -
Organic
Flora NaturaFlora Natura Organic spirulina 200 tablets
Boost daily vitality and energy with organic spirulina, packed with plant-based protein, vitamins and antioxidants.
€11.50€115.00/kg -
-25% Organic
Flora NaturaFlora Natura Organic konjac 150 capsules
Organic konjac capsules help promote satiety and support digestive comfort, thanks to natural glucomannane fibre.
€14.96 €19.94€299.20/kg -
Flora NaturaFlora Natura Desmodryl® Restful sleep 40 capsules
Promotes restorative sleep and supports liver function with relaxing botanicals and an innovative active ingredient.
€21.90€1,766.13/kg -
-12%
La Roche-PosayLa Roche-Posay Effaclar Eco refill anti-blemish cleansing gel face & body 400 ml
Purifies and unclogs pores on oily skin across the face, chest and back with salicylic acid and LHA, exfoliating without friction to reduce blemishes and marks.
€15.36 €17.36€38.40/l -
Oral-BOral-B iO Electric toothbrush for Kids 6 years and older
Helps kids gently remove plaque while protecting gums with a soft, tailored brushing action.
€46.30€55.56/u -
-15% Organic
Ballot-FlurinBallot-Flurin Joint and muscle thermal cream 100 ml
Soothes and eases tired joints, muscles and tendons with sulphur-rich thermal water and organic white propolis, packed with antioxidants.
€15.13 €17.81€151.30/l -
-15% Organic
Ballot-FlurinBallot-Flurin Pyrenean invigorating rub 100 ml
Soothes tired muscles and heavy legs with organic propolis and energising essential oils, delivering a toning effect before or after exercise.
€17.46 €20.54€174.60/l -
-15% Organic
Ballot-FlurinBallot-Flurin Joint and Muscle Health Oxymel 300 ml
Eases joint and muscle discomfort with a blend of organic meadowsweet, black propolis and raw French honeys.
€21.34 €25.11€71.13/l -
Promo
MartidermMartiderm Skin Repair Rosarepair fluid emulsion SPF30 40 ml
Soothes sensitive, redness-prone skin, delivers deep hydration and broad-spectrum SPF30 protection for a more even-toned complexion every day.
€19.90€497.50/l -
Promo
MartidermMartiderm Shots Collagen 20 ml
Firms and smooths skin with a Bio-Tech collagen and lupeol-enriched formula for a visible lifting effect.
€25.99€1,299.50/l -
2+1 free
RescueRescue Night for kids raspberry flavour 30 gummies
Helps children relax before bedtime with a natural blend of Bach flowers for a calmer night’s sleep.
€10.29€137.20/kgOut of stock -
2+1 free
RescueRescue Kids gummies strawberry flavour 30 gummies
Helps soothe children’s emotions and promotes natural calm with a blend of Bach flower extracts.
€9.89€131.87/kg -
-20%
WeledaWeleda Exo Boost Double serum 30 ml
Targeting signs of ageing, this innovative serum boosts collagen while improving elasticity, hydration and radiance with plant-based actives and peptides.
€25.12 €31.39€837.33/l -
A gift for you
RedkenRedken Acidic Grow Full System Anti-hair loss treatment 60 ml
Helps reduce hair loss with 1.5% Aminexil and B vitamins to strengthen hair anchorage.
€53.09€884.83/l -
UrgoUrgo Acne patches 9 units
Targets and reduces spots as soon as they appear, with a formula enriched in niacinamide, hyaluronic acid and vitamin E.
€9.49€1.05/u -
-
UrgoUrgo Concentrated blemish control treatment 30 ml
Helps reduce blemishes and control excess oil for clearer skin and long-lasting protection against breakouts.
€13.99€466.33/lOut of stock -
UrgoUrgo Purifying cleansing gel for blemishes 200 ml
Gently cleanses sensitive or oily skin while balancing excess sebum and preserving the skin’s natural moisture barrier, with 97% natural ingredients.
€9.49€47.45/lOut of stock