hot picks
-
New
Petit ChênePetit Chêne Intestinal Comfort Probiotics 5.5 ml
Supports infant gut microbiome balance with tailored probiotics.
€6.89€1,252.73/l -
New
3 Chenes3 Chênes Vegetal calcium 60 tablets
Helps maintain normal bones, teeth and optimal muscle function.
€15.50€322.92/kg -
New
DermaceuticDermaceutic Smoothing exfoliating scrub 50 ml
Mechanically exfoliates dead skin cells for a smoother skin texture, with sucrose esters and jojoba oil to hydrate and protect the skin.
€35.99€719.80/l -
New
3C Pharma3C Pharma Efirub Cold Snaps 15 sticks
Supports natural defences and eases breathing with echinacea and clove
€11.08€369.33/kg -
New
3C Pharma3C Pharma Myocalm Muscle pain relief 10 orodispersible sticks
Rapidly relieves muscle and joint pain with nettle and chamomile
€10.95€438.00/kg -
New
3 Chenes3 Chênes Vegetable Chrome 60 tablets
Helps maintain normal blood sugar levels and macronutrient metabolism thanks to chromium.
€15.50€397.44/kg -
New
3 Chenes3 Chênes Vegetal zinc 60 tablets
Supports normal skin and immune function with plant-based zinc.
€13.89€385.83/kg -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Stick Glitter eyeshadow 4 g
Enhance your look with a creamy texture and intense colours.
€6.24€1,872.50/kg -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Christmas bath bombs 2 x 50 g
Enjoy a relaxing experience with enchanting vanilla, chamomile and blueberry scents.
€5.74€68.90/kg -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Christmas hand cream 45 ml
Hydrates and repairs dry hands with hyaluronic acid for long-lasting comfort.
€3.74€83.11/l -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Mini ice ball 1 x
Drain and depuff the face while boosting circulation and skin elasticity.
€5.66€5.66/u -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Aloe vera hydrating mist 30 ml
Hydrates, soothes and refreshes skin with aloe vera.
€5.66€188.67/l -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances GUA SHA face 1 x
Bring freshness and relaxation to your facial massage.
€6.72€6.72/u -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Aloe vera body lotion 250 ml
Hydrates and softens skin with a lightweight, non-greasy texture.
€6.72€26.88/l -
New
Le Comptoir Des TendancesLe Comptoir Des Tendances Aloe vera body lotion 75 ml
Lightweight, non-greasy lotion to hydrate and soften the skin.
€3.74€49.87/l -
New
Soivre CosmeticsSoivre Cosmetics Lightening lotion Natural Blond 100 ml
Revives blonde hair and gradually lightens brown shades with lemon and chamomile.
€15.26€152.60/l -
New
Soivre CosmeticsSoivre Cosmetics Natural Blond mask 500 ml
Revives golden highlights and lightens hair with camomile, honey and lemon.
€14.02€28.04/l -
New
Soivre CosmeticsSoivre Cosmetics Natural blonde shampoo 500 ml
Revives blonde highlights and boosts shine with chamomile and lemon
€14.02€28.04/l -
New
ProrhinelProrhinel Cough syrup 95 ml
Soothes dry and chesty coughs while protecting the respiratory tract.
€7.16€75.37/l -
New
HerbatintHerbatint Color Glow Colour Mask 150 ml
Revives hair colour while nourishing for natural, intense shine.
€14.95€119.60/l -
New
CompeedCompeed Multi-Blessure Smartskin Special Finger plasters 2 x 9
Promotes fast healing and protects wounds with its hydrocolloid gel.
€3.89€0.43/u -
New
EafitEafit Muscle Growth Whey 360 g
Supports muscle recovery and growth with proteins and BCAAs.
€0.00/kgOut of stock -
New
Clement-ThekanClement-Thekan Seresikan Anti-parasitic dog collar under 8 kg
Protects dogs under 8 kg from fleas, ticks and sandflies for up to 8 months.
€19.99€19.99/u -
New
SuavinexSuavinex Zero Zero Pacifier clip
Keeps the pacifier clean and within reach with a lightweight silicone and fabric clip.
€16.74€20.09/u -
New
SuavinexSuavinex Anti-colic bottle adjustable flow 120 ml
Prevents colic and supports mixed feeding with its air-free pouch and adjustable teat.
€14.04€16.85/u -
New
SuavinexSuavinex Milk sachets 25 units
Store and carry breast milk safely with pre-sterilised sachets
€19.80€0.79/u -
New
SuavinexSuavinex Silicone breast shields 2 x
Soothe sore nipples and make breastfeeding easier with an ergonomic design
€8.46€5.08/u -
New
Fleurs de Bach OriginalFleurs de Bach Original Mélanges Expert de Bach® Let go 20 ml
Bach flower essence to soothe worries and promote inner calm.
€17.95€897.50/l -
New
RescueRescue Pets Zen+ transit treats for dogs 60 capsules
Helps soothe stress and supports digestive balance with calming herbs.
€19.98€111.00/kg -
New
RescueRescue Pets Chewing sticks for dogs 7 sticks
Helps soothe stress and supports dental hygiene in dogs with calming herbs.
€14.99€107.07/kg -
New
SuavinexSuavinex Toilet bag
Gently cares for baby’s delicate skin while supporting its natural balance.
€15.04€65.64/l -
New
SuavinexSuavinex Extra-Gentle Shampoo 500 ml
Gently cleanses and detangles baby’s hair with organic oat and prebiotics
€10.90€21.80/l -
New
SuavinexSuavinex Gentle cleansing cream gel 500 ml
Gently cleanses and hydrates delicate baby skin and hair with organic oat and panthenol
€12.89€25.78/l -
New
SuavinexSuavinex Hydrating body milk 500 ml
Deeply hydrates and soothes baby’s sensitive skin with organic oat and shea butter
€14.89€29.78/l -
New
SuavinexSuavinex Liniment 500 ml
Gently cleanses and protects baby’s delicate skin with organic oils.
€14.40€28.80/l -
New
SuavinexSuavinex Nipple balm 30 ml
Protects and soothes nipples during breastfeeding with ultra-pure lanolin
€9.90€330.00/l